Новини

21лютого

На вас чекають цікаві вихідні!

23 лютого об 11:00 розпочнеться показ вистави "Лісова пісня". Це поетична феєрія про найголовніше у житті: справжнє і щире кохання, вічний гімн найсвітлішим почуттям. Казкове поєднання містичних лісових жителів та звичайного сільського люду, де безпосередність, чистота та вічність протистоять  людським законам та буденності, клопотам та безпорадності.

24 лютого об 11:00 ми запрошуємо вас побачити постановку "Звідки беруться діти?". Для дітлахів це цікаве запитання. Адже наші мами й тата, коли були маленькими, також хотіли дізнатися – звідки беруться діти? Тож відвідайте нашу виставу із вашою малечею і запитань стане трохи менше.

Цього ж дня вже о 13:00 ми запрошуємо вас переглянути виставу "Ведмедики-бешкетники". Якщо малечу залишити самих вдома - чекайте на неприємності. Дітлахи знайдуть чим зайнятися. І повірте, що ці заняття можуть бути не дуже безпечні. Літо... Канікули... Діти гостюють у дідуся та бабусі. Що ж може трапитися, коли маленькі бешкетники лишаються самі вдома? Приходьте і дізнаєтесь.

Ласкаво просимо!