Новини

7грудня

Запрошуємо на цікаві вихідні!

9 грудня об 11:00 у нашому театрі розпочнеться показ вистави "Снігова Королева". Це історія брата з сестрою Кая та Герди, які проживають разом із бабусею у затишній квартирі, де паную мир, спокій та дружба. Але одного разу взимку Снігова Королева викрала хлопчика Кая і забрала у далеке снігове королівство. Герда вирішує відправитися у далеку подорож. Безліч пригод чекають на неї.
Долаючи різні перешкоди, вона неодмінно знайде свого брата і розтане найхолодніший лід, коли є тепло у серці.

А вже 10 грудня об 11 годині ми покажемо мікс із кількох казок у виставі "Пливе човен казок повен", які розповідають про єдність всесвіту та людини. У постановці використано автентичні пісні та танці Полісся. Вистава створена до дня заснування театру, яке ми святкуємо у листопаді. Саме тому у постановці беруть участь корифеї сцени: заслужена артистка України Алла Черуха, Тетяна Єршова та заслужена артистка України Франческа Барабаш.

Цього ж дня о 13:00 під час вистави "Казка про Омелька" у казковому королівстві станеться біда. Плаче молода Царівна, вередує та й годі, і ніхто не може її розвеселити. Кого тільки батько Цар не запрошував, та все дарма. Навіть гадки нема, хто зможе допомогти. А хоча..., чи не той то Омелько, що жне жито помаленьку ? Ну, звичайно, він, бо саме він пошкодував Щуку та відпустив назад в ополонку її діток. І тепер, по щучому велінню, по Омельковому хотінню збудуться будь-які чудеса.