Трупа

Василь Сав'юк

Василь Сав'юк

Народився 23 серпня 1994 року в с. Матіївці (Коломийського р-ну, Ів. Франківської обл). Закінчив Матеївецьку зош І-ІІ ступенів, Коломийську дитячу музичну школу №2 з відзнакою по класу акордеон. Дуже часто залучався до всіх концертів у селі як гуморист або ведучий, часом запрошували у район. Любов до сцени мені прищепила моя бабуся, яка привела мене в місцевий БК, коли мені було чотири рочки. Після закінчення школи я поступив у Чернівецьке обласне училище мистецтв ім. Сидора Воробкевича на відділення "Культура", спеціалізація "Видовищно-театралізовані заходи", де впродовж чотирьох років тривало моє навчання. Після закінчення училища вступив у Рівненський державний гуманітарний університет на кафедру театральної режисури.

Займаюся фокусами. Хочу із своєю асистенткою поїхати на чемпіонат світу по фокусах, де відмітитися доволі яскравим номером, майстерністю. Чемпіонат проходить у Франції. Хочеться прославити Україну, місто Рівне і звичайно, наш театр. Хтозна, можливо колись і влаштую шоу ілюзій для дітей у нашому театрі.

Вважаю, що будь-яку роль треба зіграти добре. Тоді навіть маленька роль може запам'ятатися глядачам сильніше, ніж головна.


Основні ролі в театрі ляльок:

Сумний Клоун «Сумна весела казка»

Злидні «Злидні»